Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk
Vymeň byt za dom. Ako na to?
09. 08. 2019

Vymeň byt za dom. Ako na to?

Vzhľadom na to  čítate tento článok, pravdepodobne ste sa rozhodli, že chcete dom.

Super rozhodnutie!

Možno ste si uvedomili, že bývanie v byte nie je pre Vás to pravé. Možno chcete vlastný kus zeme, kde bez obáv môžete vypustiť deti, zatiaľ, čo vy si na terase pokojne pijete kávičku. Alebo si chcete pestovať zeleninu a ovocie a potom, s pocitom dobre vykonanej práce si odtrhnúť vlastnú rajčinu, jahodu... Alebo, myslíme, že netreba ďalej pokračovať, tých možností je neúrekom a Vy sami najlepšie viete, aká je Vaša predstava.

V každom prípade, ako sme písali vyššie, super rozhodnutie.

A keď dočítate tieto riadky, možno usúdite, že sme pre Vás ideálny partner na ceste k naplneniu Vášho cieľa.

Možno sa pýtate, ako Vám vieme pomôcť keď na internete sú všetky potrebné informácie a že to hravo zvládnete aj sami.

Nepochybne by ste to zvládli aj bez nás.

Informácie neboli nikdy dostupnejšie ako v dnešnej online dobe. Určite si viete vyhľadať spoľahlivú stavebnú firmu, kvalitného projektanta. Tak isto si viete obehnúť všetky banky a vybrať si ten najlepší produkt na financovanie Vášho domu, tiež nebude problém vybaviť všetky potrebné dokumenty na stavebnom úrade, na mestskom úrade a tak ďalej.

Sme presvedčený, že sa to dá aj bez nás.

Ale viete koľko času a energie by Vás to stálo?

A povedzme si úprimne čas je tá najvzácnejšia komodita, ktorú máme. Tak na čo ho míňať na úrady, keď môžete byť radšej s rodinou?

A v tom spočíva naša pridaná hodnota, ušetríme Vám čas, energiu a aj nejaké to euro.

Nebudeme Vám tvrdiť, že s nami (alebo s kýmkoľvek iným) to bude prechádzka ružovou záhradou, bude to boj a tvrdý ale radšej ten boj absolvovať so spoľahlivým partnerom ako zvádzať nerovný súboj na všetkých frontoch sám.

A ako by asi vyzerala naša spolupráca?

Uvedieme jednu modelovú situáciu:

Vlastníte byt ale pozemok zatiaľ nemáte.

Naši skúsený makléri sa postarajú o predaj bytu a o vyhľadanie ideálneho pozemku, zatiaľ čo hypotekárna špecialistka preveruje Vaše finančné možnosti a pracuje na optimálnom spôsobe financovia.

Na základe týchto informácii spolu s naším stavebným partnerom vyberieme Váš nový vysnívaný domov.

Po tento bod je postup vždy rovnaký. Ďalšie kroky sa už riešia individuálne, na základe možností a  preferencii klienta.

Ale môžete nám veriť, vieme čo robímé. Za 10 rokov pôsobenia na realitnom trhu sme získali už množstvo praxe a skúsenosti.

V prípadne, že ste sa nenašli v tejto modelovej situácii, nič sa nedeje. Celý proces nastavíme tak, aby ste na jeho konci vyšli ako víťazi.

A čo treba spraviť aby ste získali bližšie informácie?

Cez náš kontaktný formulár, nám zašlite Vaše telefónne číslo, prípadne mail a stručný opis Vašich predstáv a my Vás budeme kontaktovať.

Ak ste sa dostali až sem, srdečne ďakujeme za prečítanie, a ak sa rozhodnete, že BV REAL je pre Vás ten pravý partner na ceste za Vaším snom, vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.

 

Vlastimil Beseda
Autor: Vlastimil Beseda

Zadarmo získajte praxou overený návod, ako predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, ale aj odpovede na vaše otázky týkajúce sa nielen predaja nehnuteľností, realitné tipy, články a iné zaujímavosti. Verím, že vám to pomôže v rozhodovaní a že si na predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Ak chcete využiť moje skúsenosti a informácie vo svoj prospech, alebo chcete byť realitným maklérom, neváhajte ma kontaktovať 0918 47 21 84 alebo tu